• socialIcon

30. května 2018

Workshop s Bohdanem Bláhovcem II.

Zúčastněte se v pořadí již druhého workshopu s Bohdanem Bláhovcem!

Bohdan Bláhovec je absolventem bakalářského studia na Katedře dokumentární tvorby pražské FAMU. Jeho film z druhého ročníku, nazvaný Kdo chce zabít Ashley?, získal ocenění v kategorii Nejlepší dokumentární film na festivalu FAMUFEST 2007 a Zvláštní cenu poroty na festivalu českých filmů Finále 2008. Jeho bakalářský film O domě byl uveden na MFFDF JIHLAVA 2008 a byl součástí soutěžní sekce Centropa na mezinárodním festivalu studentských filmů FRESH FILM FEST 2009 a Finále 2009.

Mimo svou filmovou tvorbu patří Bohdan Bláhovec k průkopníkům performativní disciplíny Slam Poetry v ČR. Je několikanásobným vítězem oblastních i národních kol. Často vystupuje i v zemích po celé Evropě a v roce 2007 jediným českým delegátem na Mezinárodním literárním festivalu v Berlíně.

30. 5. 2018

Studentský klub Celetná